Як працює гормон росту в бодибілдингу

Поява перших анаболічних стероїдів у спортивному світі викликала неймовірний ажіотаж та захоплення. Однак досить швидко прийшло розуміння, що це серйозні засоби із небезпечними побічними ефектами. Спортсмени не відмовилися від такого бустера у своїх тренуваннях, але пошук препаратів продовжився. І ось у 80-х роках ХХ століття було досліджено гормон росту, який дуже швидко увійшов до списку найпопулярнішої спортивної форми. Тепер купити соматропін можна у багатьох інтернет-магазинах спортивного харчування. У тому числі – Farma Market.

Особливості гормону росту у спортивній практиці

Соматропін безпосередньо впливає на ріст м'язів та загальне відновлення тканин:

  • Він стимулює синтез білка в м'язах, що призводить до збільшення їх обсягу та сили. Цей процес називається анаболізмом, і він є ключовим корисним аспектом у бодибілдингу.
  • Також гормон росту уповільнює руйнування м'язів, особливо під час інтенсивних тренувань чи стресових періодів. Це дозволяє зменшити час відновлення після тренувань та прискорити процес набору ефективної м'язової маси.
  • Соматропін підстьобує обмінні процеси, завдяки чому спалювати жирові запаси та підтримувати низький рівень жиру в організмі стає легше. Це особливо важливо для бодибілдерів у періоди зниження ваги та сушіння перед змаганнями.
  • Гормон росту впливає на зростання кісток та їх щільність, що важливо для підтримки здорових кісток та суглобів у бодибілдерів.

Якщо вам потрібна допомога у виборі гормону росту для спорту, переходьте на сайт Farma Market та звертайтеся безпосередньо до менеджера.

 

Другие статьи: