Україна виготовлятиме британські причепи

В Україні виготовлятимуть причепи, які зможуть перевозити 18 тон вантажу – зерна, буряка, будь що. Такі трейлери сьогодні представили на міжнародній аграрній виставці у Києві. Це – розробка британської компанії. Її представники поділилися знаннями та технологіями з українським виробником. Тобто, на базі англійських конструкцій Україна виготовлятиме такі ж, але свої причепи і експортуватиме їх до Європи та країн СНГ. Натомість британці перейматимуть досвід українців у виробництві грунтооброблючої техніки. На базі вітчизняних конструкцій будуватимуть такі ж для свого ринку.

30f7edbb13

“Ця співпраця дає новий абсолютно рівень, новий горизонт. Тобто наші технології, наші конструкції будуть експортуватися на ринок Англії, ми будемо робити тут адаптовані англійські конструкції для ринку Європи та СНД. Ми будемо поставляти робочі органи, підшипниковий вузол, пружинну стійку, документацію, а далі всю конструкцію буде робити Ларінгтон там. Точно так само, як ми будемо від нього брати документацію і деякі його ноу-хау, а все інше робити тут. Це такий трансфер знань і технологій”, – пояснює почесний президент корпорації Упек, Народний Депутат Анатолій Грішфельд. 

7847f0b6a7

  “Складність у тому, що ми маємо цінову різницю. У нас дороге виробництво у Англії. А тут нам треба зберегти якість і технології причепів і відповідати також ціновій політиці цього регіону. Якість буде така сама. Ми прийшли в цю країну з однією ціллю – зберегти таку ж якість. У Британії не так багато виробників землеоброблючої техніки. Для мене це велика ніша, яку я хочу зайняти”, – каже засновник компанії Ларингтонс трейлер Ричард Ларингтон.

6933ae95a4

Другие статьи: