Перспективи співпраці із передовим підприємством вітчизняного машинобудування

У рамках святкування Дня університету на кафедрі процесів, машин та обладнання агропромислового виробництва у форматі круглого столу відбулася зустріч студентів-механіків із головним конструктором Лозівського ковальсько-механічного заводу (ЛКМЗ) Олексієм Гриненком.

Основна мета заходу – знайомство студентів-початківців із продукцією заводу та особливостями майбутньої співпраці підприємства з Уманським НУС (зокрема кафедрою процесів, машин та обладнання АПВ) за результатами нещодавно укладеного договору про співпрацю в рамках приєднання Уманського національного університету садівництва до інноваційно-освітнього кластеру «Агротехніка».

Зразки техніки виробництва ЛКМЗ

Олексій Анатолійович розповів про основні напрямки роботи та унікальні технології виробництва продукції ЛКМЗ, ознайомив із новими технічними розробками та проектними рішеннями підприємства у сфері сучасного детале- і машинобудування, запевнивши зацікавлених студентів, що, завдяки започаткованій співпраці, вони матимуть можливість опановувати вибрану професію на зразках сучасної високоефективної техніки для аграрного виробництва.

Біля дискової борони «Дукат»

На підтвердження цього на виставці кафедри процесів, машин та обладнання АПВ було представлено дискову борону-лущильник «Дукат» та культиватор «Шиллінг». Під час огляду виставки керівництвом університету та гостями свята Олексій Анатолійович пояснив можливості цих сучасних ґрунтообробних агрегатів та відповів на запитання щодо особливостей їх експлуатації.

Під час огляду виставки кафедри процесів, машин та обладнання АПВ

Наука і виробництво – дві нерозривні складові успішної підготовки висококваліфікованих фахівців будь-якого сектора народного господарства. Для Уманського національного університету садівництва цей факт є не лише невід’ємною складовою його вже понад півторавікового величного існування, а й гарною традицією, яку підтримує кожне наступне покоління відданого своїй роботі керівництва,  що знаходить можливості співпраці з передовими вітчизняними та зарубіжними виробниками для реалізації сучасного науково-виробничого потенціалу у формуванні спеціалістів аграрної сфери. Сподіваємося, що ця співпраця стане вагомим продовженням новітньої історії нашого університету.

Олексій Гриненко з ректором Оленою Непочатенко та деканом інженерно-технологічного факультету Олександром Пушкою в інтенсивному саду Уманського НУС

Другие статьи: