Навчально-науковий інститут механотроніки та систем менеджменту ХНТУСГ імені Петра Василенка відвідала делегація з представників Харківського тракторного заводу та Китайського машинобудівного підприємства «Wuzheng»
ПАТ «ХТЗ» представляв головний інженер Шаповалов Ю.К., Китайську делегацію очолював голова сектора сільськогосподарського обладнання Ву Чангмін з двома співробітниками.
Презентація університету почалася з навчально-дослідного поля «Мерчанське», на якому сьогодні проходять випробування трактори ПАТ «ХТЗ» та сільськогосподарські машини ТОВ «ЛКМЗ». Машинобудівники ознайомились зі структурою, поспілкувалися з співробітниками. Ву Чангмін яскраво продемонстрував свої практичні навики провівши культивацію на агрегаті ХТЗ-172 з культиватором КЛД-3. Зацікавило делегацію програма проведення практики студентів на базі навчально-дослідного центру рослинництва університету.
Кафедра «Трактори і автомобілі» – базова на Україні, є автором серії навчальних посібників і ініціатором впровадження електронних підручників з дисципліни, має дуже тісні зв’язки з ПАТ «ХТЗ». Тому при її презентації завідувачем Лебедєвим А.Т., викликала жвавий інтерес у китайських колег. Проблеми в підготовці фахівців як в нашій державі так і закордоном однакові – бракує практичних навичок. При огляді навчально-практичної лабораторії конструкції машино-тракторних вузлів та агрегатів, яка почала працювати в ННІ МСМ з цього року, китайські колеги відмітили її актуальність та перспективність для підготовки сучасних інженерів-механіків.
Трактор є енергетичним засобом для сільськогосподарських машин, що забезпечує їх експлуатацію. Важливим елементом підготовки сучасного інженера є оволодіння знаннями з конструкції, налаштуванням, обслуговуванні та експлуатації сільськогосподарських машин. Кафедра «Сільськогосподарські машини» ННІ МСМ у 2014 році зайняла перше місце в конкурсі кращих випускових кафедр за напрямом «Процеси, машини та обладнання АПВ». Університет увійшов у інноваційно-освітній кластер «Агротехніка», одним із заходів якого стало створення на базі кафедри «Сільськогосподарські машини» навчальної лабораторії «Лозівські машини». Машинобудівники позитивно прийняли даний досвід та висловили бажання на створення аналогічного напряму по тракторобудуванню.
Презентація своїх освітянських наробок, пропозиції та корегування українських, китайських виробничників дозволять значно підвищити якість навчального процесу та забезпечити виробництво якісними фахівцями.
-
18.11.2020
Програма “Південні Лани” з завідуючим науково-дослідним відділом наукового інституту сучасних технологій в АПК МНАУ Микола КарпенкоГість програми “Південні лани” – завідуючий науково-дослідним відділом наукового інституту сучасних технологій в АПК Миколаївського національного аграрного університету Микола Карпенко.Ведучий – Олександр Молодцов.
-
17.06.2020
МАТЕРІАЛИ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ-ФОРУМУ «РОЗУМНА АГРОТЕХНІКА ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА»Друкується за рішенням ради Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ імені Петра Василенка від 30.11.2016 р., протокол № 3. В збірник матеріалів конференції-форуму включені тези співробітників провідних…
-
06.04.2021
Роботы-газонокосилки: новое решение для вашего газонаРоботизированные газонокосилки стали просто настоящим открытием для любителей ухаживать за своим газоном и при этом не гнуть спину…
-
21.10.2018
ИГ УПЭК провел конференцию «Умная агротехника для эффективного земледелия»На базе Индустриальной группы УПЭК прошла научно-практическая конференция-форум «Умная агротехника для эффективного земледелия». В мероприятии приняли участие народный депутат Украины, член Комитета Верховной Рады Украины по вопросам…