Навчально-науковий інститут механотроніки та систем менеджменту ХНТУСГ імені Петра Василенка відвідала делегація з представників Харківського тракторного заводу та Китайського машинобудівного підприємства «Wuzheng»
ПАТ «ХТЗ» представляв головний інженер Шаповалов Ю.К., Китайську делегацію очолював голова сектора сільськогосподарського обладнання Ву Чангмін з двома співробітниками.
Презентація університету почалася з навчально-дослідного поля «Мерчанське», на якому сьогодні проходять випробування трактори ПАТ «ХТЗ» та сільськогосподарські машини ТОВ «ЛКМЗ». Машинобудівники ознайомились зі структурою, поспілкувалися з співробітниками. Ву Чангмін яскраво продемонстрував свої практичні навики провівши культивацію на агрегаті ХТЗ-172 з культиватором КЛД-3. Зацікавило делегацію програма проведення практики студентів на базі навчально-дослідного центру рослинництва університету.
Кафедра «Трактори і автомобілі» – базова на Україні, є автором серії навчальних посібників і ініціатором впровадження електронних підручників з дисципліни, має дуже тісні зв’язки з ПАТ «ХТЗ». Тому при її презентації завідувачем Лебедєвим А.Т., викликала жвавий інтерес у китайських колег. Проблеми в підготовці фахівців як в нашій державі так і закордоном однакові – бракує практичних навичок. При огляді навчально-практичної лабораторії конструкції машино-тракторних вузлів та агрегатів, яка почала працювати в ННІ МСМ з цього року, китайські колеги відмітили її актуальність та перспективність для підготовки сучасних інженерів-механіків.
Трактор є енергетичним засобом для сільськогосподарських машин, що забезпечує їх експлуатацію. Важливим елементом підготовки сучасного інженера є оволодіння знаннями з конструкції, налаштуванням, обслуговуванні та експлуатації сільськогосподарських машин. Кафедра «Сільськогосподарські машини» ННІ МСМ у 2014 році зайняла перше місце в конкурсі кращих випускових кафедр за напрямом «Процеси, машини та обладнання АПВ». Університет увійшов у інноваційно-освітній кластер «Агротехніка», одним із заходів якого стало створення на базі кафедри «Сільськогосподарські машини» навчальної лабораторії «Лозівські машини». Машинобудівники позитивно прийняли даний досвід та висловили бажання на створення аналогічного напряму по тракторобудуванню.
Презентація своїх освітянських наробок, пропозиції та корегування українських, китайських виробничників дозволять значно підвищити якість навчального процесу та забезпечити виробництво якісними фахівцями.
-
18.10.2020Состоялось первое заседание экспертно-координационного совета кластера «Агротехника»
30 июля 2015 года в рамках деловой программы Дня поля «Лозовские машины» состоялось первое заседание экспертно-координационного совета кластера «Агротехника…
-
25.07.2021Проблемы искусственного интеллекта в сельском хозяйстве
Группа фермеров, выращивающих кукурузу, окружила агронома и его компьютер рядом с оросительной станцией в центральной части Южной Африки…
-
10.02.2021Аренда мотокультиватора в Киеве: кому это будет полезно?
Казалось бы, Киев — не самый сельскохозяйственный регион. Так для каких целей может понадобиться аренда культиватора? На этот вопрос помогут ответить особенности оборудования…
-
08.10.2020ИГ УПЭК в рамках кластера «Агротехника» передал ННАУ современные образцы сельхозтехники
В рамках созданного инновационно-образовательного кластера «Агротехника» ИГ УПЭК передала Николаевскому национальному аграрному университету три современных почвоорабатывающих агрегата «Лозовские машины» общей…