Випробування комбінованого агрегату ПСВ-24


На дослідному полі Сумського національного аграрного університету, в рамках меморандуму про співпрацю із заводом Лозівських машин, відбувалося випробування нового комбінованого агрегату для поверхневого обробітку ґрунту з одночасним внесенням добрив та висівом насіння ПСВ-24.

На чолі з деканом інженерно-технологічного факультету Михайлом Яковичем Довжиком та завідувачем кафедри «Тракторів та сільськогосподарських машин» Зубком Владиславом Миколайовичем до роботи з агрегатом були задіяні викладачі кафедри: Горовий М.В., Калнагуз О.М., Саєнко А.В., Соколік С.П., Соларьов О.О.; студенти Коваленко В.Є., Колосніков В.С., Ванюшенко О.М., Краснопівцев В.М. та аспірант цього факультету Саєнко А.А..

Випробуваний посівний комплекс показав себе як досить перспективний агрегат. Хотілось б зазначити, що, окрім високої продуктивності за рахунок ширини захвату, агрегат також виконує одночасне розбиття грудок, заробку мінеральних добрив та посівного матеріалу пружними зубовими боронами. За рахунок пневматичного висівного апарата та його унікальної конструкції, розсіювання відбувається досить рівномірно.

Командою, яка працювала на полі, були досліджені основні якісні показники роботи машини та визначені переваги і недоліки цього комбінованого агрегату.

DSC_0186

DSC_0229

DSC_0267

DSC_0290

DSC_0302

DSC_0320

DSC_0324

DSC_0365

DSC_0553

Коментувати